biuro@miks-meble.pl +48 796 628 714 71 354 97 09

Proces realizacji

1. Zapoznanie się z ofertą

 

Proces realizacji - Zapoznaj się z ofertą w Miks-Meble

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura handlowego, gdzie opowiemy Państwu na temat możliwości zabudowy rozważanych wnętrz i pzedstawimy wstępną propozycję wraz z orientacyjnym kosztorysem. W celu uzyskania jak najdokładniejszych informacji prosimy Państwa o zabranie ze sobą szkicu lub planu pomieszczenia z naniesionymi wszystkimi wymiarami (zarówno podstawowymi: długość, szerokość, wysokość, jak i innymi, które mogą mieć znaczenie przy projektowaniu zabudowy: wymiary wnęk, odległości do okien i drzwi, 

położenie instalacji itp.).

Gdy nie mają Państwo czasu na wizytę w naszym biurze handlowym, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez pocztę pocztę elektroniczną z przedstawicielem handlowym naszej firmy (dane kontaktowe znajdą państwo w zakładce "Kontakt").

Mogą Państwo również skorzystać z formularzy udostępnionych na naszych stronach i za ich pomocą przekazać nam informacje niezbędne do uzyskania wstępnej propozycji (formularz znajdą Państwo w zakładce "Wycena".


 

2. Pomiary wnętrza zabudowy

 

Proces realizacji - Pomiar wnętrza pod zabudowę w Miks-Meble

Gdy uznają Państwo naszą propozycję za interesującą przejdziemy do następnego kroku. W dogodnym dla Państwa terminie umówimy się na pomiar wnętrz do zabudowy. To pozwoli nam na przygotowanie razem z Państwem projektu spełniającego wszystkie Państwa wymagania i oczekiwania. Pomożemy Państwu w wyborze materiałów, kolorystyki, sprzętu agd oraz wielu detali, które decydują o końcowym kształcie i funkcjonalności zabudowy.

Wszystkie projekty wykonywane są przy pomocy specjalistycznego oprogramowania pozwalającego na trójwymiarową wizualizację zabudowy. Dzięki temu na etapie projektowania będą Państwo mieli możliwość sprawdzenia wielu rozwiązań np. kolorystycznych.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów podpisujemy z Państwem umowę na wykonanie zabudowy.


 

3. Realizacja zamówienia

 

Proces realizacji - Realizacja zamówienia i montaż w Miks-Meble

Po podpisaniu umowy przystępujemy do rezalizacji zamówienia. Gdy wszystkie elementy zabudowy są już gotowe, kontaktujemy się z Państwem by umówić się na ich montaż.

Nasi wykwalifikowani pracownicy i specjalistyczne narzędzia jakim dysponują dają Państwu gwarancję, że montaż zostanie wykonany solidnie i szybko.

Dodatkowo nasi pracownicy posiadają uprawnienia umożliwiające im podłączenie wszelkiego rodzaju sprzętu AGD i oświetleniowego, dzięki czemu tuż po montażu będą Państwo mogli w pełni cieszyć się nową zabudową.