Chcesz wymienić meble kuchenne, szafę w sypialni lub meble w gabinecie, jednak domowy budżet aktualnie Ci na to nie pozwala? Oferujemy meble na raty 0% lub meble nawet do 80 000 zł na 6 lat. To doskonała okazja dla osób, które marzą o nowych meblach, ale nie chcą nadmiernie obciążać się finansowo. 

Meble na wymiar – dlaczego warto?

Zakup mebli na wymiar wiąże się oczywiście z większym wydatkiem niż zakup gotowych mebli w sieciowym sklepie – jednak decydując się na taką inwestycję możesz mieć pewność, że zyskasz produkt doskonałej jakości, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Nie musisz ograniczać się do dostępnych w sklepowej kolekcji wzorów i kolorów – meble na wymiar zostaną zaprojektowane zgodnie z Twoimi wytycznymi - tak, aby w 100% pasowały do pozostałych elementów wystroju całego domu. Oferujemy pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów. Zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość wykorzystywanych materiałów oraz precyzję wykonania. Meble na wymiar to inwestycja na lata, a teraz dzięki naszej ofercie rat 0% w Banku Credit Agricole, zakupy stają się jeszcze bardziej dostępne dla każdego!

Interesuje Cię zakup mebli na wymiar? Umów się na bezpłatne spotkanie z projektantem w salonie meblowym w DH Astra we Wrocławiu. Podczas takiego spotkania zostanie przeprowadzona symulacja kredytowa, dzięki której poznasz szczegóły zakupu mebli na wymiar na raty 0%. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości! Zapraszamy!